O čtyrech králích

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

Originální návrh ilustrace pro knihu Antonína Ondříčka Pohádky z Vysočiny (O čtyřech králích a čtyřech princeznách) z roku 1968 vydané v Nakladatelství Vysočina Havlíčkův Brod. Tato kresba je vedena v originálním autorském soupisu díla Jiřího Wintera Neprakty pod číslem 8356, který Nadační fond Jiřího Wintera Neprakty uchovává ve svém archivu. Originalita konzultována a potvrzena Nadačním fondem Jiřího Wintera - Neprakty, certifikát pravosti přiložen.
Technika: kresba, datace: 1968
Šířka: 16 cm, výška: 28,5 cm, rámování: volný list 33 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč