44. Co čtu
Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)
na reversu autorské razítko Neprakta a katalogizační číslo 13803
Co čtu…proč se raději nezeptáte, co piju?
Kresba č. 13.803 (Dikobraz r.31, č.11, str.8 - 12.3.1975)
Originalita konzultována a potvrzena Nadačním fondem Jiřího Wintera - Neprakty, certifikát pravosti přiložen.
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč