62. Konvolut andekdot 3 ks
Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)
Tři různé anekdoty, Neprakta 2 x, Vladimír Renčín 1x, signovány jsou dvě grafiky originálními signaturami, zaskleno, celkové rozměry max. 20 x 26 cm vč. rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč