64. U zubaře

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno přímo od autora
Technika: kombinovaná technika, datace: 1974
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 40,5 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč