Dívka na cestách

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Datace: 1989
Šířka: 17 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 30 cm

Konec dražby: 02.03.2020 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč