Rytíři

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

Paspartováno a zaskleno, nesignováno
Technika: tuš
Šířka: 16,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč