62. Milenci

Autor: Martin Kytka
(1948 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit
Šířka: 30 cm, výška: 34 cm, rámování: 41 x 37,5 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč