Před chalupou

Autor: F Schmidt

signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský název obrazu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 38 cm

Konec dražby: 09.06.2020 22:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč