6. Havelské tržiště

Autor: Jan Jáchym
(1874 Horažďovice (Klatovy), Česká republika (Czech Republic))

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 26 cm, rámování: pošk. 29 x 41 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 08.08.2022 19:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč