6. Havelské tržiště
Autor: Jan Jáchym
(1874 Horažďovice (Klatovy), Česká republika (Czech Republic))
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 26 cm, rámování: pošk. 29 x 41 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 08.08.2022 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč