Jablůňka v průhledu

Autor: Jan Řeřicha

Signováno, rámováno v masivním autorském rámu, na reversu autorský štítek, značeno Ř. 2003
Technika: olej na plátně, datace: 2002-2003
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 39 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč