207. V lese
Autor: Jan Řeřicha
Na reversu autorské věnování, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 86 cm, rámování: 95 x 70 cm
Konec dražby: 16.02.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč