39. V lese
Autor: Jan Řeřicha
na reversu autorské věnování, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 86 cm, rámování: 95 x 70 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč