39. V lese

Autor: Jan Řeřicha

na reversu autorské věnování, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 86 cm, rámování: 95 x 70 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč