Tři v jednom

Autor: Vít John
(1956 Olomouc)

signováno vpravo dole
Datace: 2001
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 106 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč