69. Kameny
Autor: Ctirad Stehlík
(1938 Praha - 2003 Praha)
Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 57/100, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 21,5 cm, výška: 25,7 cm, rámování: 42 x 29,5 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč