Sušení sena

Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2003
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 53 x 73

Konec dražby: 10.02.2020 22:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč