Odra v Odrách

Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 90 cm, výška: 120 cm, rámování: 132 x 102 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč