Šance

Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 90 cm, výška: 120 cm, rámování: 130 x 100 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč