Krajina

Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)

signováno a datováno vpravo dole, rohový obraz - 2 kusy
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 100+140 cm, výška: 85 cm, rámování: 90 x 101+142

Konec dražby: 08.06.2020 22:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč