119. Pohled na Sněžku od Obřího dolu

Autor: Charles (Karel) Mayer
(1897 Trutnov - 1973 Řím, Itálie)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorské razítko a přípisy
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 72 cm, výška: 55 cm, rámování: 73 x 90,5 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč