Řádek - Kostelík
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 49,5 cm, výška: 33,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč