Dravec na citroně

Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)

signováno a datováno vpravo dole
Datace: 2016
Šířka: 22 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 38 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč