23. Kočka na vycházce
Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 26,5 x 32 cm
Konec dražby: 18.09.2019 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč