23. Kočka na vycházce

Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 26,5 x 32 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:52 SELČ

Zbývá: 0d 4h 2m 59s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč