Radost ze smrti

Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)

signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na malířské desce, datace: 2016
Šířka: 20 cm, výška: 16 cm, rámování: 32 x 36 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč