Vrcholné vystoupení č.6

Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)

olej na překližce, signováno vlevo dole, datováno 014
Technika: olej na překližce, datace: 2014
Šířka: 43 cm, výška: 51 cm, rámování: 61 x 69 cm

Konec dražby: 24.09.2017 19:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč