38. Klaun

Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)

Olej na sololitu, na rámu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 61 x 71 cm

Konec dražby: 24.09.2017 19:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč