Karbaníci

Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)

signováno vpravo nahoře, datováno 2016
Technika: olej na plátně, datace: 2016
Šířka: 50 cm, výška: 45 cm, rámování: 64 x 59 cm

Konec dražby: 24.09.2017 19:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč