Vrcholné vystoupení

Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)

olej na plátně, signováno vpravo dole, datace 016
Technika: olej na plátně, datace: 2016
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm, rámování: 74 x 84 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 600 Kč