106. Prašná brána
Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)
Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 07 cm, výška: 10 cm, rámování: 16 x 11 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč