108. Pasačka koz

Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)

signováno vlevo dole, rám pošk.
Technika: olej na plátně
Šířka: 133 cm, výška: 80 cm, rámování: 88 x 141 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 000 Kč