276. Vysoké Tatry
Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)
signováno vpravo dole tužkou, dar herečky Zity Kabátové své sestřenici Lídě Kábátové, od které získal lept poslední majitel
Technika: lept na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 41 x 32 cm
Konec dražby: 15.03.2022 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč