Vyšehrad

Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou a v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 12,5 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 16,5 x 18,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč