Prašná brána u Obecního domu

Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 08 cm, výška: 12 cm, rámování: 23 x 20 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč