61. Kůň

Autor: Sü Pej-chung
(1895 Yixing - 1953 Peking, Čína)

svitkový obraz, signováno umělcovým razítkem
Technika: dřevořez
Šířka: 65 cm, výška: 122 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 20:00 SEČ

Zbývá: 6d 20h 29m 2s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč