61. Kůň
Autor: Sü Pej-chung
(1895 Yixing - 1953 Peking, Čína)
svitkový obraz, signováno umělcovým razítkem
Technika: dřevořez
Šířka: 65 cm, výška: 122 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč