2. Katedrála

Autor: Jindřich Schmidt
(1897 Hořiněves - 1984 ?)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole v tisku. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 8,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 27,5 x 18,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:00 SELČ

Zbývá: 3d 19h 15m 47s

Vyvolávací cena: 400 Kč