Svatební dary

Autor: Antonín Lukavský
(1947 Hradec Králové)

signováno dole uprostřed, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 66 cm, rámování: 77 x 77 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč