V klobouku s dýmkou

Autor: Antonín Lukavský
(1947 Hradec Králové)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1976
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 50 x 40 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 400 Kč