121. Žena s květem vanilky

Autor: Antonín Lukavský
(1947 Hradec Králové)

signováno vravo a datováno vlevo nahoře, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1986
Šířka: 65 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 79 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:00 SELČ

Zbývá: 6d 3h 21m 36s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč