2. U okna

Autor: Antonín Lukavský
(1947 Hradec Králové)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1990
Šířka: 65 cm, výška: 70 cm, rámování: 74 x 69 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:00 SEČ

Zbývá: 12d 11h 38m 11s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč