Letní Vysočina

Autor: Oldřich Müller

signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 64 cm, výška: 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 22:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč