355. Letní Vysočina
Autor: Oldřich Müller
signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 64 cm, výška: 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 22:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč