45. Chalupy u rybníčku
Autor: Oldřich Müller
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč