409. Vysočina
Autor: ? Kaštánek
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 84 cm
Konec dražby: 02.04.2023 18:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč