74. Léto u Svratouchu
Autor: Helena Puchýřová
(1946)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 37 cm, rámování: 56 x 64,5 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč