171. Klatovský - U řeky
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1990
Šířka: 70 cm, výška: 45 cm, rámování: 54 x 80 cm
Konec dražby: 22.05.2023 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč