Sedací souprava se stolkem a paravanem - 6 ks

Zdobeno intarzií, mosaznými ozdobami a ručně malovanými medailony na porcelánu.
Pochází z konfiskátu ruského šlechtického rodu.
1 ks intarzovaný kulatý stolek - výška 78 cm, průměr 72 cm
1 ks chaise longue -výška sedáku 46 cm, délka 97 cm
1 ks sofa - výška sedáku 46 cm,délka 130 cm
2 ks křesílka - výška sedáku 46cm, šířka 74 cm
1 ks paravan - výška 109 cm, šířka 75 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 13 500 Kč