Dívka

Autor: Jaroslav Blažek
(1927 Kostice okres Břeclav)

Technika: tuš, datace: 1998
Šířka: 28,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč