Dívčí akt

Autor: Jaroslav Blažek
(1927 Kostice okres Břeclav)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tuš, datace: 1998
Šířka: 29 cm, výška: 41 cm, rámování: 53,5 x 41,5 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 07.06.2021 21:40 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat