Tři grácie

Autor: Jaroslav Blažek
(1927 Kostice okres Břeclav)

signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: perokresba, datace: 1998
Šířka: 29 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 39 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč