8. Slovenský Ráj Ihla
Autor: Václav Beneš
(1895 Pečky - 1963 Hradec Králové)
signováno vlevo dole, na reversu výstavní štítek z roku 1940, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 71 cm, rámování: 83 x 62,5 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč