27. Zeď v krajině
Autor: Théodore Fourmois
(1814 Belgie - 1871 Ixelles (Belgie))
signováno a datovánovlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1856
Šířka: 37 cm, výška: 26 cm, rámování: 39 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 27.01.2020 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč