Cesta

Autor: Jan Václav Mrkvička
(1856 Vidím - 1938 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 47 x 56 cm

Konec dražby: 09.06.2020 22:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč